Urodziłem się 7.09.2008r. Mam Autyzm oraz nadwrażliwość słuchową i dotykową co potwierdza diagnoza integracji sensorycznej. Posiadam Orzeczenie o Niepełnosprawności oraz Orzeczenie o Potrzebie Kształcenia Specjalnego i Wczesnego Wspomagania.

Od 2 lat uczestniczę w zajęciach indywidualnych z: logopedą, psychologiem, pedagogiem, metodą W.Scherborne. Od września 2011 roku chodzę do przedszkola specjalnego „Aga” i na integrację sensoryczną.

Wielkim osiągnięciem jest fakt, że sam mówię, zaczynam budować zdania co pozwala mi lepiej rozumieć moje otoczenie. Do tej pory bardzo często zdarzało się, że: płakałem, krzyczałem, szarpałem, kopałem, nie potrafiłem i jeszcze nie do końca potrafię i nie umiem wytłumaczyć tego, czego chcę. Nadwrażliwość słuchowa i dotykowa bardzo mi dokucza w życiu codziennym. Boję się wielu rzeczy takich jak: balony, dzwonki, hałas, gwar, zamieszanie. Pomóżcie mi!

Największym naszym problemem jest brak przedszkola integracyjnego w miejscowości, w której mieszkamy, tj. w Piastowie. Z regionu należymy do Pruszkowa, które odmawia przyjęcia ze względu na brak miejsc. Ze względu na zbyt małą liczbę dzieci nie mogę dłużej pozostać w dotychczasowym przedszkolu. Nie mam kogo naśladować co powoduje nabywanie złych nawyków i wzorców. Mama obawia się, że dalsza moja obecność w tym przedszkolu spowoduje potrzebę dalszej edukacji w placówkach specjalnych zamiast integracyjnych.

Od 1 września 2012 roku mama zapisała mnie do przedszkola „Domek Przedszkolaka”, niestety to przedszkole jest drogie. Bez Państwa wsparcia mój pobyt w nim nie będzie możliwy. Spełnijcie moje największe pragnienia bym mógł przebywać wśród zdrowych, pełnosprawnych dzieci. Pozwólcie mi odnaleźć wśród nich swoje miejsce, dajcie mi szansę nauczyć się funkcjonować w społeczeństwie. Chcę być taki, jak inne dzieci. Nie chcę się bać! Chcę być rozumiany!

Pieniądze przekazane na moją rzecz będą wykorzystywane na pokrycie kosztów przedszkola, rehabilitacji oraz zakup pomocy naukowych. Jeśli uda nam się uzbierać fundusze również na chociaż jeden turnus rehabilitacyjny w roku, to spełniłoby się choć jedno z moich marzeń. Jeżeli zechcecie Państwo pomóc, prosimy o przekazanie wpłat na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą"
ul.Łomiańska 5,01-685 Warszawa
BPH S.A. Oddział w Warszawie nr: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Z dopiskiem : 14991 Kaźmierczak Aleksander- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia


Aby przekazać 1% podatku, wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać dane:
KRS: 0000037904
Cel szczegółowy 1%: 14991 Kaźmierczak Aleksander


Dane kontaktowe: wiolaesmi@wp.pl       
           SILVA Design 606-188-585  NOWY DZWON ZHP